Kim jesteśmy?

  • Biuro zostało założone w 2009 roku w Radlinie, z myślą o świadczeniu usług księgowych i kadrowo - płacowych. Wśród naszych klientów znajdują się: jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, spółki kapitałowe jak również organizacje pozarządowe - fundacje, stowarzyszenia.
    Biuro zostało założone w 2009 roku w Radlinie, z myślą o świadczeniu usług księgowych i kadrowo - płacowych. Wśród naszych klientów znajdują się: jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, spółki kapitałowe jak również organizacje pozarządowe - fundacje, stowarzyszenia.

Nasze biuro powstało z myślą o świadczeniu profesjonalnych usług rachunkowo – podatkowych

Jesteśmy rodzinną firmą działając nieprzerwalnie od 2009 roku w Radlinie obecnie pod szyldem A&B Kwaśnik Sp. z o. o. na ulicy Rogozina 38.

Właścicielami  firmy są  Andrzej i Beata Kwaśnik

Andrzej Kwaśnik  to absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiadający Certyfikat Księgowy nr 30775/2008. Prowadząc biuro rachunkowe jak również pracując jako księgowy od 2005 roku w produkcyjnej spółce zdobył bogate doświadczenie zawodowe w zakresie ksiąg rachunkowych.

Beata Kwaśnik absolwentka Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi. Posiada bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie tematyki podatków oraz kadr i płac,  które zdobyła pracując od 2005 roku w biurach rachunkowych.

 

Wartością naszej firmy są stale zatrudnieni pracownicy, będący specjalistami  w dziedzinie rachunkowości i podatków. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół będący do ciągłej dyspozycji naszych Klientów.

Oferujemy szeroki pakiet usług który dostosowujemy do potrzeb każdego klienta.

- Zapewniamy wsparcie już od etapu rejestracji firmy ;

- Udzielamy pomocy w rozwiązywaniu spraw księgowo-podatkowych, jak również w podejmowaniu decyzji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej;

- Reprezentujemy naszych Klientów przed instytucjami państwowymi i finansowymi.

Stale aktualizujemy wiedzę ze względu na zmieniające się przepisy w prawie podatkowym, rachunkowości i finansach. Wśród naszych klientów znajdują się: jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, spółki kapitałowe jak również organizacje pozarządowe - fundacje, stowarzyszenia.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami biuro posiada polisę OC z tytułu prowadzonej działalności.

 

Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do 1600

Biuro: +48 534 224 453
kom.: +48 793 497 785, +48 793 264 566
e-mail: info@kwasnikbiuro.pl

 

Oferta biura rachunkowego

Usługi księgowe

Świadczymy usługi księgowe w zakresie ksiąg handlowych i uproszczonych ewidencji - wykorzystujemy przy tym wieloletnie doświadczenie i wszechstronną wiedzę.

Usługi kadrowo-płacowe

Zajmujemy się kompleksową obsługą kadrowo-płacową, zapewniamy sprawne prowadzenie dokumentacji pracowniczej i prawidłowe naliczanie wynagrodzeń.

Rejestracja firm

Udzielamy wparcia podczas rejestracji firm i organizacji pozarządowych. Zajmujemy się przygotowaniem i wypełnieniem niezbędnej dokumentacji.

Dokumenty on-line

Za pośrednictwem aplikacji SaldeoSMART oraz Subiekt123, dokonujemy automatycznych księgowań, obliczeń podatków, sporządzamy odpowiednie raporty.

© 2023 Biuro Rachunkowe Kwaśnik. Wszystkie prawa zastrzeżone.
×