Kim jesteśmy?

  • Biuro zostało założone w 2009 roku w Radlinie, z myślą o świadczeniu usług księgowych i kadrowo - płacowych. Wśród naszych klientów znajdują się: jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, spółki kapitałowe jak również organizacje pozarządowe - fundacje, stowarzyszenia.
    Biuro zostało założone w 2009 roku w Radlinie, z myślą o świadczeniu usług księgowych i kadrowo - płacowych. Wśród naszych klientów znajdują się: jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, spółki kapitałowe jak również organizacje pozarządowe - fundacje, stowarzyszenia.

Biuro zostało założone w 2009 roku w Radlinie, z myślą o świadczeniu usług księgowych i kadrowo - płacowych.

Właścicielem  biura jest  mgr Andrzej Kwaśnik, tytuł magistra o specjalności finanse i inwestycje zdobył na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na AE w Katowicach ukończył również studia podyplomowe na kierunku rachunkowość,  posiadający uprawnienia księgowe nadane przez Ministra Finansów - Certyfikat Księgowy nr 30775/2008. Prowadząc biuro rachunkowe jak również pracując jako księgowy od 2005 roku w produkcyjnej spółce węglowej zdobył bogate doświadczenie zawodowe w zakresie ksiąg rachunkowych.

Kierownikiem biura jest mgr Beata Kwaśnik, absolwentka Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi, posiadająca długoletnie doświadczenie i bogatą wiedzę w zakresie rozliczeń księgowo - podatkowych, spraw kadrowo-płacowych.

Wartością naszej firmy są również stale zatrudnieni pracownicy, będący specjalistami  w dziedzinie rachunkowości i podatków. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół będący do ciągłej dyspozycji naszych Klientów.

W swojej pracy korzystamy z pomocy programów komputerowych służących do prowadzenia księgowości, które są zgodne z wymogami Ministerstwa Finansów.

Stale aktualizujemy wiedzę ze względu na zmieniające się przepisy w prawie podatkowym, rachunkowości i finansach. Wśród naszych klientów znajdują się: jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, spółki kapitałowe jak również organizacje pozarządowe - fundacje, stowarzyszenia.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami biuro posiada polisę OC z tytułu prowadzonej działalności.

 

Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do 1600

Biuro: +48 534 224 453
kom.: +48 793 497 785, +48 793 264 566
e-mail: info@kwasnikbiuro.pl

 

Oferta biura rachunkowego

Usługi księgowe

Świadczymy usługi księgowe w zakresie ksiąg handlowych i uproszczonych ewidencji - wykorzystujemy przy tym wieloletnie doświadczenie i wszechstronną wiedzę.

Usługi kadrowo-płacowe

Zajmujemy się kompleksową obsługą kadrowo-płacową, zapewniamy sprawne prowadzenie dokumentacji pracowniczej i prawidłowe naliczanie wynagrodzeń.

Rejestracja firm

Udzielamy wparcia podczas rejestracji firm i organizacji pozarządowych. Zajmujemy się przygotowaniem i wypełnieniem niezbędnej dokumentacji.

Dokumenty on-line

Za pośrednictwem aplikacji SaldeoSMART oraz Subiekt123, dokonujemy automatycznych księgowań, obliczeń podatków, sporządzamy odpowiednie raporty.

© 2023 Biuro Rachunkowe Kwaśnik. Wszystkie prawa zastrzeżone.
×