Oferta

  • Pomagamy w rozwiązywaniu bieżących spraw księgowo-podatkowych, jak również w podejmowaniu decyzji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
    Pomagamy w rozwiązywaniu bieżących spraw księgowo-podatkowych, jak również w podejmowaniu decyzji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo płacowej podmiotów gospodarczych i organizacji pozarządowych

Oferujemy pełen pakiet usług niezbędnych do prawidłowego i efektywnego prowadzenia działalności. Zapewniamy profesjonalną jakość świadczenia usług, gwarantując Klientom satysfakcję oraz konkurencyjne ceny.

Główny zakres usług obejmuje:

  • Usługi księgowe
  • Kadry i rozliczenia płacowe
  • Sprawozdawczość finansowa i podatkowa
  • Rejestracja firm
  • Rozliczenia dotacji

 

Dbamy o całość powierzonych spraw we wszystkich szczegółach. Pomagamy w rozwiązywaniu bieżących spraw księgowo-podatkowych, jak również w podejmowaniu decyzji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Reprezentujemy naszych Klientów przed instytucjami państwowymi i finansowymi. Oferujemy wsparcie podczas rejestracji firmy, pomagając w wyborze formy prawnej i opodatkowania, zajmujemy się przygotowywaniem dokumentacji.

 

Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do 1600

Biuro: +48 534 224 453
kom.: +48 793 497 785, +48 793 264 566
e-mail: info@kwasnikbiuro.pl

 

Oferta biura rachunkowego

Usługi księgowe

Świadczymy usługi księgowe w zakresie ksiąg handlowych i uproszczonych ewidencji - wykorzystujemy przy tym wieloletnie doświadczenie i wszechstronną wiedzę.

Usługi kadrowo-płacowe

Zajmujemy się kompleksową obsługą kadrowo-płacową, zapewniamy sprawne prowadzenie dokumentacji pracowniczej i prawidłowe naliczanie wynagrodzeń.

Rejestracja firm

Udzielamy wparcia podczas rejestracji firm i organizacji pozarządowych. Zajmujemy się przygotowaniem i wypełnieniem niezbędnej dokumentacji.

Dokumenty on-line

Za pośrednictwem aplikacji SaldeoSMART oraz Subiekt123, dokonujemy automatycznych księgowań, obliczeń podatków, sporządzamy odpowiednie raporty.

© 2023 Biuro Rachunkowe Kwaśnik. Wszystkie prawa zastrzeżone.
×